Ilości


Zdajemy sobie sprawę, że w branży opakowaniowej jednym z ważniejszych czynników przy wyborze producenta jest cena oferowanych produktów.
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom odbiorców opakowań tekturowych, zawsze staramy się kalkulować ceny w taki sposób, by nasz potencjalny, a także obecny klient był usatysfakcjonowany. Niejednokrotnie zastosowanie nieodpowiedniej tektury, powoduje generowanie niepotrzebnych kosztów, a co za tym idzie niepotrzebne wydawanie Państwa pieniędzy. Z tego powodu tak ważny jest odpowiedni dobór gatunku tektury.

Cenę kształtują takie czynniki jak:

1. Rodzaj tektury.
2. Rozmiar opakowania.
3. Rodzaj opakowania.
4. Ilość opakowań zamawiana w regularnych odstępach czasu (np. w miesiącu), a także ilość zamawiana w pojedynczym zamówieniu.
5. Koszt transportu.

Z tego powodu zawsze przed kalkulacją zadajemy Państwu szereg pytań, które pozwolą nam przedstawić najatrakcyjniejszą ofertę.

Przykładowe pytania:

1. Waga produktu pakowanego w karton.
2. Wypełnienie opakowania.
3. Sposób transportu (paletowane, jeśli tak to ile warstw na palecie; wysyłka kurierska)
4. Częstotliwość zamówień.
5. Przewidywane ilości w zamówieniach.
6. Miejsce dostarczenia towaru.

Oczywiście bierzemy także pod uwagę możliwość osobistego odbioru towaru, w przypadku, gdy macie Państwo tańszy sposób odbioru opakowań.


Najważniejsza jest satysfakcja naszych klientów, dlatego staramy się jak najlepiej poznać potrzeby i wymagania naszych klientów.